Moduły do Prestashop
01

Nowoczesny sklep internetowy PrestaShop wraz z najlepszymi modułami

Dopasowanie sklepu internetowego do potrzeb klienta to dzisiaj podstawa sukcesu w sieci i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle rozbudowaną ofertę. Możemy zaprojektować, zaprogramować i wdrożyć nowoczesne moduły do PrestaShop, które będą idealnie dopasowane do potrzeb, gwarantując przy tym wygodę oraz prostotę użytkowania.

Nasze możliwości to między innymi:

— moduły PrestaShop na indywidualne zamówienie, zgodnie z konkretnymi potrzebami;
— moduły wprowadzające w sklepie nowoczesną i bardzo funkcjonalną wyszukiwarkę;
— wygodne w użyciu kalkulatory wycen;
— nowoczesne konfiguratory, z których pomocą klienci sklepu mogą skomponować zamówienie, według własnych potrzeb (chociażby w przypadku kwiaciarni internetowych, czy sklepów sprzedających meble na wymiar).

Rozbuduj swój sklep prestashop o dodatkowe możliwości
Oprócz modułów wyszukiwania, kompletowania zamówień czy wyliczania ceny, zajmujemy się również wprowadzaniem różnorodnych integracji w sklepach internetowych.

Pośród naszych możliwości znaleźć można między innymi:
— integrację sklepu z portalem Allegro;
— wdrożenie modułu ułatwiającego śledzenie paczek kurierskich;
— profesjonalną integrację sklepu z systemem hurtowni, w tym połączenie, chociażby z Comarch Optima, WFMag czy SubiektGT.

Posiadamy niezwykle szeroką ofertę nowoczesnych modułów do PrestaShop i dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi możliwościami. Profesjonalna rozbudowa sklepu zwiększa znacząco jego funkcjonalność, co zawsze przekłada się bezpośrednio na większe zainteresowanie ofertą i tym samym możliwość osiągania jeszcze większych zysków ze sprzedaży online.

Nasi zadowoleni Klienci:

Dziękujemy, że jesteście!

Na skróty

Zostaw nam swój numer telefonu
Oddzwonimy z prędkością światła

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy i pomożemy z rozwojem Twojego biznesu